PL | EN
PROJEKTOWANIE WENTYLACJI i KLIMATYZACJI

Oferta - projekty wykonawcze i dokumentacje powykonawcze

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe przygotowanie na zlecenie klienta projektu wykonawczego i dokumentacji powykonawczej.
Projekt wykonawczy jest podstawowym elementem składowym dokumentacji projektowej przy budowie obiektu mieszkalnego lub użytkowego. Stanowi on uszczegółowienie wszelkich rozwiązań budowlanych i konstrukcyjnych zawartych we właściwym projekcie budowlanym. Dzięki niemu można wybrać wykonawcę robót budowlanych i na jego podstawie są one przeprowadzane. Przygotowujemy projekty wykonawcze zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, w korespondencji do istniejącego projektu.
Dla firm Wykonawczych, czy bezpośrednio Inwestorów opracowujemy również dokumentacje powykonawcze. Na podstawie innych, dotychczas wykorzystywanych na placu budowy dokumentów są nanoszone ostateczne zmiany, jakie zaistniały chociażby w projekcie budowlanym. Inwestor może być w 100 procentach pewny po uzyskaniu dokumentacji powykonawczej, że będzie znał przebieg wszystkich instalacji w swoim domu czy w biurowcu.