PL | EN
PROJEKTOWANIE WENTYLACJI i KLIMATYZACJI

o firmie


Firma M-Projekt zapoczątkowała swoją działalność w 2010r. Doświadczenia właściciela –Krzysztofa Musioł, zarówno w zakresie projektowym, jak i związanym z wykonawstwem oraz handlem, głównie w obrębie branży wentylacji i klimatyzacji, sięgają natomiast roku 2001r.

Nasze biuro specjalizuje się w projektach branży instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy też pomiary instalacji wentylacji oraz ekspertyzy.

W ciągu zaledwie pięciu lat działalności nawiązaliśmy współpracę z licznymi biurami architektonicznymi, wykonawcami i Inwestorami. Współpracujemy również z innymi biurami projektowymi, zajmującymi się np. instalacjami elektrycznymi, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowość usług projektowych w danym temacie.

Biuro projektowe M-Projekt to nie tylko wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji. To zespół ludzi z pasją. Podejmujemy się zadań zarówno standardowych, jak i trudnych, czy też nietypowych. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów, aby z wykorzystaniem naszej wiedzy i doświadczenia zaprojektować optymalne rozwiązania pod względem ekologicznym oraz ekonomicznym, równoważąc nakłady inwestycyjne z kosztami eksploatacyjnymi.

Mamy bardzo elastyczne podejście do Klienta, każdy jest traktowany z równą powagą. Dlatego stale poszerzamy grupę współpracujących z nami biur architektonicznych, wykonawców i inwestorów. Współpracę z nami charakteryzuje profesjonalizm, kompetencja i elastyczność. Wszystkie zlecenia wykonujemy rzetelnie, trzymając się wyznaczonych terminów, nawet tych najbardziej rygorystycznych. O naszym zaangażowaniu świadczy stały rozwój firmy.